Značky

 

Abychom byli schopni vyhovět všem vašim potřebám, spolupracujeme s předními světovými výrobci filtrační techniky. Naše spolupráce s významnými distributory pak zajišťuje nejkratší možné dodací lhůty nabízeného zboží. Můžete tak veškeré své starosti spojené s filtrací svěřit nám a ušetřený čas věnovat rozvoji vlastního podnikání.

 

Tradiční kvalita pro oblast těžkého průmyslu

Společnost Baldwin byla založena v roce 1936. Již osmdesát let je lídrem v oblasti mobilní filtrace. Baldwin je globálním výrobcem, který poskytuje více než 6 500 filtračních produktů a udržuje certifikát ISO / TS 16949: 2009.

 

Filtry Baldwin v těch nejtěžších provozních podmínkách spolehlivě ochrání vaše těžká nákladní vozidla, zemědělské stroje, stroje pro těžbu nerostných surovin i dřeva a mnoho dalších průmyslových zařízení. Stejné kvalitativní vlastnosti můžete očekávat u filtrů určených pro segment lehkých nákladních vozidel a osobních automobilů.

 

Filtry Baldwin tak najdou své uplatnění v těžkém i automobilovém průmyslu. Jejich použití je snadné díky průběžné aktualizaci číselníků vlastních výrobků ve vztahu k OEM dílům.

 

Správné řešení pro každý typ motoru.

Hengst je perfekcionalistou s tradicí a vášní pro moderní technologické postupy při konstrukci motorů. Společnost Hengst byla založena v roce 1958 jako partner pro rychle se rozvíjející automobilový průmysl a stala se spolehlivým dodavatelem náhradních dílů.

 

Tento výrobce neustále rozšiřuje své produktové řady filtrů tak, aby pokryly všechny současné typy motorů osobních automobilů, užitkových vozidel, ale také zemědělské a stavební techniky. Přestože se během vývoje této společnosti mnoho věcí změnilo, neměnnou zůstává její snaha o dosažení 100% spokojenosti zákazníků kupujících výrobky označené Hengst.

 

 

 

 

 

Palivové filtry a odlučovače vody doporučené výrobci originálního příslušenství

„Fuel Manager“ je jedinečným patentovaným modulárním systémem palivového filtru a odlučovače vody, který lze přizpůsobit jakémukoliv použití. Každá z těchto jednotek z paliva odstraňuje jak nežádoucí pevné částice tak vodu. Lze je přizpůsobit a použít u vznětových spalovacích motorů nákladních automobilů, zařízení těžkého průmyslu, prostředků lodní dopravy, zemědělských strojů a mnoha dalších průmyslových zařízení.

 

Více než 100 výrobců originálního příslušenství v současné době uvádí „Fuel Manager“ jako součást svých motorů a zařízení. Další stovky výrobců, kteří používají vznětové spalovací motory vyrobené společnostmi John Deere, Caterpillar, Perkins, Sisu, Case, New Holland, Ford a mnoha dalšími, těží z vynikajícího výkonu, flexibility a snadnosti použití jednotek systému „Fuel Manager“

 

 

 

 

Hodnota tradice

Společnost Fai Filtri byla založena v roce 1974. Je celosvětově dobře známým výrobcem vysoce kvalitních hydraulických filtrů, ale také filtrů vzduchových, olejových a separátorů  pro všechny hlavní výrobce kompresorů.

 

Velmi kvalitní filtry od společnosti Fai Filtri můžete použít ve všech mobilních zařízeních nejvýznamnějších výrobců zemních, stavebních a zemědělských strojů i v ostatních oblastech průmyslu.

 

 

 

Značka SogefiPro byla vytvořena pro potřeby těžkého průmyslu.

Založením této značky došlo k významnému rozšířením nabídky filtračních produktů na trhu s náhradními díly. Tyto nejmodernější výrobky zajistí výjimečný výkon vašich strojů po celou dobu jejich životnosti. Kvalita výrobků SogefiPro umožňuje provozovatelům těžké techniky její efektivní provoz s minimem prostojů. Ti se tak mohou soustředit jen na svou práci.

 

 

 

 

 

Značka CoopersFiaam je důstojným nástupcem historických značek Coopers a Fiaam.

 

Filtrační technika této značky se stala velmi vyhledávanou. Důvodem je kvalita odrážející více než stoletou zkušenost výrobce, srovnatelná s kvalitou originálního příslušenství.

 

Široký sortiment značky CoopersFiaam zajistí filtraci oleje, vzduchu i paliva v zařízeních těžkého průmyslu ale také například v téměř všech typech silničních vozidel.

 

 

 

Severská spolehlivost a odolnost.

Finská společnost M-Filter je nejvýznamnějším skandinávským výrobcem filtrů pro silniční vozidla. Společnost M-Filter je hlavním dodavatelem několika významných značek filtrační techniky. Je také předním výrobcem originálních filtrů pro skandinávské výrobce vozidel.

 

Další produktové řady tohoto výrobce pokrývají speciální potřeby provozovatelů mobilních průmyslových zařízení. Společnost M-Filter je certifikována dle norem ISO 9001 a ISO 14001. Její prioritou je vysoká kvalita výrobků i zákaznického servisu a přesné dodržení dodacích lhůt.

 

Folknářská 21

405 02 Děčín II

bosfiltry@bosfiltry.cz

+420 412 510 139

+420 800 345 579

GPS: 50°46'58.019"N, 14°12'40.015"E

Zelená linka: 800-FILTRY

Copyright © 1991-2017 BOSFILTRY.CZ B.O.S. - Belgická obchodní společnost, a.s.