Dobrý. Lepší. Hengst.

Kupovat levné věci neznamená v důsledku vždy úsporu. Proto vsaďte na značku Hengst hned od začátku. Vynikající kvalita výrobků, na kterou se můžete spolehnout. Naše výrobky jsou navrženy a vyráběny v Německu.

 

Vyvarujte se zbytečných reklamací a nespokojených zákazníků. S naší značkou sázíte vždy na jistotu, naše filtry splňují i ty nevyšší požadavky na kvalitu. Nabízíme širokou škálu filtrační techniky s kvalitou odpovídající dílům z prvovýroby. Důvěru v naši firmu podtrhuje to, že spolupracujeme na vývoji s předními výrobci automobilů.

 

Naše filtry pro osobní a nákladní vozidla nabízí maximální výkon při minimální hmotnosti. Jsou chytrým řešením se snadnou a rychlou montáží, která vám zaručí opravdovou přidanou hodnotu pro váš úspěch. U nás je standardem rychlý servis, vysoká flexibilita a jsme vždy připraveni vyslechnout si vaše dotazy!

 

 

Skoncujte s předsudky

“Suroviny jsou stejné pro všechny výrobce, tak proč jsou některé filtry tak drahé?!“ Jen samotný filtrační papír neudává kvalitu a parametry filtru. Rozhodující je výběr filtračního média a přesné definování jeho povrchu v závislosti na individuálních potřebách vozidla. V konečném důsledku 70 % nákladů na výrobu tvoří základní suroviny, a jejich výběru přikládáme neobyčejnou pozornost. Naše mnoholeté zkušenosti a znalosti získané při výrobě filtrů do prvovýroby zvyšují naši kvalitu a spolehlivost. Mimo surovin je zde mnoho dalších faktorů, které mohou významně ovlivnit kvalitu a cenu  filtru:

 

■ Směs druhů dřeva

■ Podíl syntetických vláken

■ Doba sušení, teplota sušení atd.

■ Výroba filtrů s vysokým stupněm automatizace

 

 

“Nejlevnější vzduchové filtry jsou dostatečné.”

To ale vždy nemusí znamenat úsporu! U dnešních vysoce moderních spalovacích motorů se důležitost filtru značně zvýšila. Důvody jsou následující: výrazně vyšší průtok vzduchu v sání motoru, zvýšený výkon motorů, turbodmychadla a přímé vstřikování. V dlouhodobém horizontu nebude motor fungovat na 100 %, pokud nejste schopni zajistit vysokou kvalitu náhradních dílů. Speciální hydroizolace v našich filtrech chrání proti ztrátě výkonu vlivem proniknutí vody a vlhkosti vzduchu za silného deště nebo sněžení. Je dobrý pro vaše zákazníky tak jako pro vás. Lépe vyčištěný vzduch snižuje spotřebu paliva a tím šetří peníze.

 

“Kabinový filtr lze vyčistit vyfoukáním nebo vymytím.“

Špatně! Foukání nebo vymytí filtrů nefunguje. Bakterie, plísně a pachy zůstávají uvnitřfiltru a mají škodlivé účinky na řidiče. Filtry, které byly čištěny vyfoukáním nebo vymytím mohou také blokovat proudění vzduchu a snižovat výkon klimatizačních jednotek.

Přesvědčivé argumenty hovoří ve prospěch nových kabinových filtrů: navrátí původní výkon a odfiltrují téměř 100 % volných nečistot až do velikosti 0,5 mikronu. Elektrostatické nabití filtrů je částečně zodpovědné za snížení jejich funkčnosti, a to je další z důvodů proč nečistit filtry.

 

 

 

  • Kompletní řada filtrů prémiové kvality: přes 2500 fitrů do 140.000 aplikací
  •  
  • Vždy dostupné u vašeho distributora Všechny filtry Hengst garantují 100 % kvalitu Nerozeznatelné od originálního dílu Mercedes, VW, Audi, Porsche, GM, MAN
  •  
  • a mnoho dalších důvěřují originálním dílům Hengst

 

 

Správné rozhodnutí investovat do filtrů Hengst

Folknářská 21

405 02 Děčín II

bosfiltry@bosfiltry.cz

+420 412 510 139

+420 800 345 579

GPS: 50°46'58.019"N, 14°12'40.015"E

Zelená linka: 800-FILTRY

Copyright © 1991-2017 BOSFILTRY.CZ B.O.S. - Belgická obchodní společnost, a.s.