Kvalita je nejvyšší priorita filtrů Baldwin

 

 

Cílem firmy Baldwin Filters je navrhovat filtry, které splňují nebo přesahují specifikace OEM. Všechny filtry značky Baldwin jsou testovány v nejmodernějším technologickém centru a také rozsáhlým testováním v běžném provozu. Kvalita je pro firmu Baldwin hlavní prioritou.

 

Baldwin filtry pouze nevyrábí jako mnoho velkých společností. Vertikálně integrovaný výrobní proces umožňuje Baldwinu poskytovat maximální kontrolu a konzistenci nikoli pouze výroby filtrů samotných, ale také výrobou jejich komponentů. Výrobní proces filtru od základu umožňuje kontrolu kvality a nákladů, což dává Baldwinu výhodu nad konkurencí. Baldwin, aby dodržel závazek kvality, dosáhl a udržuje certifikace TS16949 a ISO 9001 ve svých výrobních závodech.

 

Tým inženýrů Baldwin filters neustále hledá způsoby, jak zlepšit produkty Baldwin. Postupováné od základního filtračního designu a využití nejmodernějších technologií, jako je 3-D modelování CAD a stereo litografické prototypování, skupina techniků vede vývoj s inovativními, patentovanými designy jako je radiální těsnění filtrů vzduchu, ventily s vlastním vypouštěním pro odvzdušnění paliva/vody a řízené uvolnování pro filtry chladácích kapalin.

 

Naším cílem je navrhovat filtry, které splňují nebo překračují OEM specifikací. Všechny Baldwin filtry jsou testovány v našem nejmodernějším technickém centrum a podstupují rozsáhlé testování provozu v terénu.

 

Kvalita je pro Baldwin Filters hlavní prioritou. Filtry Baldwin nejsou jen výrobci filtrů jako mnoho jiných velkých společností. Vertikálně integrovaný výrobní proces umožňuje Baldwin filters zajištění maximální kontroly a důslednosti, ale ne pouze pro výrobu filtrů, ale také výrobu součástí filtrů.

 

Praxe výroby filtru od základu umožňuje kontrolu kvality a nákladů, čímž společnost Baldwin Filters má náskok před konkurencí.Pro udržení vysoké kvality výrobků, Baldwin Filtry se řídí a dodržuje normy TS 16949 a ISO 9001 ve všech svých výrobních zařízeních.

 

Splnění potřeb filtrace!

 

Chraňte svou mechanizaci filtry Baldwin. Pokud jde o pokrytí, Baldwin filtry poskytují v průmyslu nejširší spektrum vzduchových, palivových, olejových,  hydraulických filtrů a filtrů chladících kapalin.

Baldwin dlouhodobě  vyrábí filtry, které jsou navrženy tak, aby splňovaly nebo překračovaly požadavky na kvalitu, výkon a dodávky pro originální zařízení a požadavky zákazníků na trhu náhradních dílů.

 

 

 

Folknářská 21

405 02 Děčín II

bosfiltry@bosfiltry.cz

+420 412 510 139

+420 800 345 579

GPS: 50°46'58.019"N, 14°12'40.015"E

Zelená linka: 800-FILTRY

Copyright © 1991-2017 BOSFILTRY.CZ B.O.S. - Belgická obchodní společnost, a.s.